• تماس با ما: 09121937739 - 22386214
  • ایمیل به ما: info@sannajjarian.com
  • ساعت کاری: 10:00 تا 22:00

هیرکات یا اصلاح موی داماد

هیرکات یا اصلاح موی داماد

 

روز عروسی شما قطعا یکی از مهمترین روزهای زندگی شماست. روزیست که عکس های زیادی از شما گرفته شده و بنابراین نیاز است که ظاهر خوبی داشته باشید.

مهمترین توصیه ها برای استایل موی داماد

مهمترین توصیه ها برای استایل موی داماد

 

روز عروسی یکی از مهمترین روزهای زندگی هر مردیست که همراه با استرس های طبیعی خود نیز است. قرار است که در این روز عکس های زیادی از شما گرفته شده و این تصاویر تا انتهای زندگیتان همراهتان خواهد بود و شما همواره به آنها نگاه خواهید کرد.

مدل موی داماد - جدیدترین و بهترین ها

مدل موی داماد - جدیدترین و بهترین ها

آیا هنوز به دنبال بهترین مدل موهای داماد می گردید؟ دیگر نیازی نیست که به جستجویتان ادامه دهید. آرایشگاه سان به عنوان یکی از معتبرترین سالن های مردانه در تهران، جدیدترین مدل موهای سال 2018 را برای شما آماده معرفی کرده است. جدا از هر نوع جنس مو و یا کوتاه و بلند بودن آن، مدل های مناسبی را برایتان انتخاب کرده ایم تا در روز عروسی، بهترین و خوش قیافه ترین مرد مهمانی باشید.

چگونه شپش موی سر را درمان کنیم؟

چگونه شپش موی سر را درمان کنیم؟

 تخمین تعداد افرای که در سال به شپش سر مواجه می شوند بسیار کار سختیست. مرکز مطالعه بهداشت ایران تخمین میزند که سالانه 500 هزار نفر در ایران مبتلا به شپش مو می شوند که این تعداد را اغلب کودکان 3 تا 11 سال تشکیل می دهند.

روش های سریع و خانگی درمان موخوره

روش های سریع و خانگی درمان موخوره

 

اگر دارای موهای خشکی هستید، احتمالا با مشکل موخوره درگیر شده اید. همچنین صاف کننده ها و اتوهای مو نیز موج دامن زدن به این مشکل می شوند. در این مطلب قصد داریم که روش هایی برایتان بازگو کنیم که با استفاده از آنها موخوره را درمان کنید.

بهترین مدل موهای بلند

بهترین مدل موهای بلند

 

احتمالا شما که مشغول خواندن این مطلب هستید، تصمیم به بلند کردن موهایتان گرفته اید. موهای بلند همیشه یکی از مدل های خاص برای مردان محسوب شده و اگر تصمیم به داشتن چنین مدل مویی گرفته اید، ما از شما حمایت می کنیم.

چگونه هیرکات ایده آلی را در آرایشگاه تجربه کنیم؟

چگونه هیرکات ایده آلی را در آرایشگاه تجربه کنیم؟

 

یک هیرکات بد شما را نمی کشد! بالاخره موهای شما مجددا رشد کرده و می توایند مدل موی ایده آل خود را بیابید. البته این مسئله بدین معنی نیست که نبایست به آن توجه کنید. هیرکات خوب نشانگر شخصیت شماست و مطمئنا می بایست به این مسئله توجه ویژه کنید.

demo

آرایشگاه مدرن سان

آرایشگاه سان در شبکه های اجتماعی خود از جمله تلگرام و اینستاگرام، فعالیت بسیاری داشته و از طریق لینک های زیر می توانید بیشتر در جریان اخبار و به روز رسانی های این آرایشگاه مردانه قرار بگیرید.

 

آخرین اخبار و مطالب سایت

همه مطالب