• تماس با ما: 09121937739 - 22386214
  • ایمیل به ما: info@sannajjarian.com
  • ساعت کاری: 10:00 تا 22:00

هر چند وقت یکبار موهایمان را بشوییم؟

هر چند وقت یکبار موهایمان را بشوییم؟

شما احتمالا برایتان سوال پیش آمده که چند وقت یکبار باید موهای خود را که گاهی چربند و گاهی نه، شستشو دهید. این یکی از سوالات آزاردهنده برای اغلب ماست.

چگونه رنگ موهایتان را ثابت نگه دارید

چگونه رنگ موهایتان را ثابت نگه دارید

 ما مرتبا مقدار زیادی پول را خرج رنگ موی ایده آل مان می کنیم و سپس قبل از اینکه از آن لذت ببریم، مشاهده می کنیم که رنگ مویمان از بین رفته است! رنگ موی مناسب رنگ مویی است که بتوانیم مدت ها آن را داشته باشیم. ترفندهای بسیاری وجود دارند تا بتوانیم تغییر سریع آن را کرده و آن را تثبیت کنیم.

مدل موی مصطفی زمانی در سریال نهنگ آبی

مدل موی مصطفی زمانی در سریال نهنگ آبی

 

نهنگ آبی سریالیست که به کارگردانی فریدون جیرانی و تهیه کنندگی سعید ملکان در حال تهیه و فیلمبردازی بوده و نویسندگی آن را نیز بهرام توکلی در اختیار دارد.

هیرکات یا اصلاح موی داماد

هیرکات یا اصلاح موی داماد

 

روز عروسی شما قطعا یکی از مهمترین روزهای زندگی شماست. روزیست که عکس های زیادی از شما گرفته شده و بنابراین نیاز است که ظاهر خوبی داشته باشید.

مهمترین توصیه ها برای استایل موی داماد

مهمترین توصیه ها برای استایل موی داماد

 

روز عروسی یکی از مهمترین روزهای زندگی هر مردیست که همراه با استرس های طبیعی خود نیز است. قرار است که در این روز عکس های زیادی از شما گرفته شده و این تصاویر تا انتهای زندگیتان همراهتان خواهد بود و شما همواره به آنها نگاه خواهید کرد.

مدل موی داماد - جدیدترین و بهترین ها

مدل موی داماد - جدیدترین و بهترین ها

آیا هنوز به دنبال بهترین مدل موهای داماد می گردید؟ دیگر نیازی نیست که به جستجویتان ادامه دهید. آرایشگاه سان به عنوان یکی از معتبرترین سالن های مردانه در تهران، جدیدترین مدل موهای سال 2018 را برای شما آماده معرفی کرده است. جدا از هر نوع جنس مو و یا کوتاه و بلند بودن آن، مدل های مناسبی را برایتان انتخاب کرده ایم تا در روز عروسی، بهترین و خوش قیافه ترین مرد مهمانی باشید.

demo

آرایشگاه مدرن سان

آرایشگاه سان در شبکه های اجتماعی خود از جمله تلگرام و اینستاگرام، فعالیت بسیاری داشته و از طریق لینک های زیر می توانید بیشتر در جریان اخبار و به روز رسانی های این آرایشگاه مردانه قرار بگیرید.

 

آخرین اخبار و مطالب سایت

همه مطالب