• تماس با ما: 09121937739 - 22386214
  • ایمیل به ما: info@sannajjarian.com
  • ساعت کاری: 10:00 تا 22:00

چگونه موهای صاف را فر کنیم؟ (آموزش ویدئویی)

در حالی که افراد با موهای فر در تقلا هستند تا با ابزار گرمایشی موهایشان را صاف کنند، برخی دیگر نیز که موهایشان صاف است، به این فکر هستند که چگونه موهایشان را فر کنند. در این میان، موهای مردان معمولا به قدری کوتاه می‌باشد که فر کردن آن‌ها به وسیله بیگودی‌ها غیرممکن است. ما در این مقاله آسان‌ترین روش برای فر کردن موهای صاف را برای آقایان شرح می‌دهیم.

چگونه از موهای بلند مراقبت کنیم؟

چگونه از موهای بلند مراقبت کنیم؟

موهای بلند برای برخی افراد استایل خوبی ایجاد میکند، اما مراقبت از موی بلند می‌تواند کمی سخت هم باشد. این موضع بیشتر برای آقایانی اتفاق می افتد که اکثرا به موی کوتاه عادت دارند و تمایل کمتری به مراقبت از موی بلند نشان می‌دهند. بنابراین، پیش از بلند کردن موهایتان، مهم این است که بدانید چگونه باید از موهای بلند مراقبت کنید. در بیشتر موارد، مراقبت و نگهداری مناسب، موهای بلندتان را در عالی‌ترین حالت ممکن حفظ می کند.

چگونه از موس مو استفاده کنیم؟

چگونه از موس مو استفاده کنیم؟

موس مو، یک محصول حجم دهنده و براق کننده مو است. موس مو نسبت به سایر محصولات مو اعم از ژل یا روغن دارای مزایای بیشتری می‌باشد.

هر چند وقت یکبار موهایمان را بشوییم؟

هر چند وقت یکبار موهایمان را بشوییم؟

شما احتمالا برایتان سوال پیش آمده که چند وقت یکبار باید موهای خود را که گاهی چربند و گاهی نه، شستشو دهید. این یکی از سوالات آزاردهنده برای اغلب ماست.

چگونه رنگ موهایمان را ثابت نگه داریم

چگونه رنگ موهایمان را ثابت نگه داریم

 ما مرتبا مقدار زیادی پول را خرج رنگ موی ایده آل مان می کنیم و سپس قبل از اینکه از آن لذت ببریم، مشاهده می کنیم که رنگ مویمان از بین رفته است! رنگ موی مناسب رنگ مویی است که بتوانیم مدت ها آن را داشته باشیم. ترفندهای بسیاری وجود دارند تا بتوانیم تغییر سریع آن را کرده و آن را تثبیت کنیم.

demo

آرایشگاه مدرن سان

آرایشگاه سان در شبکه های اجتماعی خود از جمله تلگرام و اینستاگرام، فعالیت بسیاری داشته و از طریق لینک های زیر می توانید بیشتر در جریان اخبار و به روز رسانی های این آرایشگاه مردانه قرار بگیرید.

 

آخرین اخبار و مطالب سایت

همه مطالب